Gminny portal informacyjny

Gminny portal informacyjny

Nagrody Gminy Kije
Oficjalny kanał Gminy Kije
Oferta inwestycyjna
Kolędy i pastorałki
Gmina Kije w mediach

Zapraszamy do galerii

Dzisiaj jest: 3 Wrzesień 2014 Imieniny obchodzą: Izabela, Szymon, Joachim
 

Gmina Kije

Kolejne ciekawe spotkanie w KASZTELANII PDF Drukuj Email
poniedziałek, 24 marca 2014 00:00

Spotkanie ze strazakami w Kasztelanii_54

20 marca 2014 roku w Samorządowej Instytucji Kultury KASZTELANIA w Kijach odbyło się bardzo ciekawe spotkanie dzieci z ZPO w Kijach ze strażakami z tutejszej jednostki. Głównym tematem spotkania było ogólnie pojęte bezpieczeństwo. Uczestnicy mogli dowiedzieć się, jak zachowywać się podczas różnego rodzaju zagrożeń /wypadek drogowy, pożar/. Każdy otrzymał odblaskową kamizelkę, opaskę na rękę oraz breloczek. Niewątpliwą atrakcją dla dzieci była możliwość zapoznania się ze sprzętem, jakim dysponują strażacy z OSP Kije. Każdy mógł wejść do wozu bojowego, przymierzyć mundur i hełm strażacki.

Działania edukacyjne prowadzone przez strażaków z Kij, są ważnym elementem ich działalności i z pewnością  przyczyniają się do poprawy bezpieczeństwa w Gminie Kije.

 

Udostępnij
 
Od czwartego roczku bez książeczki ani kroczku ? czytanie mądra rzecz PDF Drukuj Email
poniedziałek, 26 maja 2014 13:54

Od czwartego roczku_22

 

Uroczystość ?Od czwartego roczku bez książeczki ani kroczku", w 2014 r. gościła po raz siódmy w kalendarzu wydarzeń Wójta Gminy Krzysztofa Słoniny i Kierownika Gminnej Biblioteki Publicznej w Kijach wraz z Filiami. Zostały zaproszone wszystkie czterolatki z terenu gminy, wraz z rodzinami. Po raz pierwszy miejscem spotkania była Samorządowa Instytucja Kultury ?Kasztelania".
Zaproszenie na uroczystość przyjęli: Joanna Górska - Dyrektor d.s. współpracy Fundacji ABC XXI Cała Polska Czyta Dzieciom, Krzysztof Słonina - Wójt Gminy Kije, Anna Janas ? Sekretarz Urzędu Gminy w Kijach, Sławomir Wątroba ? Przewodniczący Komisji Kultury, Halina Panek - Instruktor metodyczny WBP w Kielcach, Agnieszka Dudek - Przewodnik z Europejskiego Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie, ks. Grzegorz Nowakowski, Jolanta Opoka ? Dyrektor MiGBP w Pińczowie, Dorota Bębenek ? Dyrektor GBP w Michałowie, bibliotekarze powiatu pińczowskiego, Urszula Chrobot ? nauczyciel przedszkola.

 

Udostępnij
Więcej…
 
Informacja PDF Drukuj Email
Wpisany przez Krzysztof   
piątek, 29 sierpnia 2014 10:34

Protokół z przeprowadzonych czynności z postępowania dotyczący wyboru najkorzystniejszych ofert na prowadzenie zajęć dodatkowych w Ekologicznym Przedszkolu w Gartatowicach

/ do pobrania / 

Udostępnij
 
Informacja PDF Drukuj Email
czwartek, 05 czerwca 2014 11:33

Szanowni Państwo

Uprzejmie informujemy, posiadamy jeszcze wolne miejsca na kurs:

?Obsługa kas fiskalnych"

Kurs odbędzie się w dniach 27.06.2014r. (piątek)- 28.06.2014 (sobota) w budynku ZDZ w Chmielniku przy ul. Mielczarskiego 7

Koszt kursu: 200 zł/osoba

Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy oraz prosimy o kontakt.

O uczestnictwie w kursie decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje udzielane są w godz. od 8.00 do 16.00, pod nr tel. 41 354 10 03 lub 41 354 27 07.

Z wyrazami szacunku

Dyrekcja Ośrodka Kształcenia Zawodowego
w Chmielniku

Udostępnij
 
Mamy Mistrza Polski PDF Drukuj Email
Wpisany przez Grzegorz Woźniczko   
wtorek, 02 września 2014 07:10

Kolejny sukces osiągnął Rafał Wójcik łucznik ULKS Włoszczowice podopieczny trenera Grzegorza Woźniczko, który na Mistrzostwach Polski  Seniorów OPEN w Zamościu  28-31 sierpnia  wywalczył złoty medal i Tytuł Mistrza Polski Seniorów. Po kwalifikacjach zajmował 5 miejsce , w rundach finałowych stoczył 5 zwycięskich pojedynków  by w finale wygrać z Kasperem Helbinem z Obuwnika Prudnik i cieszyć się z pierwszego w karierze  tytułu Mistrza Polski.

Udostępnij
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 44
Poakcesyjny Program Wsparcia Obszarów WiejskichKapitał LudzkiWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach

Joomla 1.5 Templates by Joomlashack